Resultat Innebandy 2017

Tid Lag Hall Resultat
09.00 Billinge Bataljon – Bröttarna A – Hallen  2 – 3
Backaråå BK – Moonshine Boys Träningshall 1  2 – 1
Munken Boys – Team Caverion Träningshall 2  0 – 1
09.20 Perssons Pack – P3´s Pågar A – Hallen  4 – 0
Henrys Hjältar – Sockerfabriken Träningshall 1  2 – 4
Snopphanarna – Billinge Färg United Träningshall 2  5 – 0
09.40 Billinge Bataljon – Svarthall A – Hallen  2 – 0
Backaråå BK – Källby United Träningshall 1  2 – 1
Munken Boys – Det är vad det är Träningshall 2  0 – 3
10.00 Moonshineboys – Henrys Hjältar A – Hallen  3 – 1
Team Caverion – Snopphanarna Träningshall 1  1 – 3
Bröttarna – Perssons Pack Träningshall 2  0 – 0
10.20 Sockerfabriken – Källby United A – Hallen  1 – 3
Billinge Färg United – Det är vad det är Träningshall 1  0 – 4
P3´s Pågar – Svarthall Träningshall 2  2 – 0
10.40 Backaråå BK – Henrys Hjältar A – Hallen  2 – 0
Munken Boys – Snopphanarna Träningshall 1  3 – 3
Billinge Bataljon – Perssons Pack Träningshall 2  2 – 2
11.00 Team Caverion – Billinge Färg United A – Hallen  1 – 3
Bröttarna – P3´s Pågar Träningshall 1  2 – 0
Moonshineboys – Sockerfabriken Träningshall 2  4 – 0
11.20 Snopphanarna – Det är vad det är A – Hallen  1 – 2
Perssons Pack – Svarthall Träningshall 1  0 – 0
Henrys Hjältar – Källby United Träningshall 2  0 – 3
11.40 Munken Boys  – Billinge Färg United A – Hallen  0 – 1
Billinge Bataljon – P3´s Pågar Träningshall 1  2 – 1
Backaråå BK – Sockerfabriken Träningshall 2  2 – 2
12.00 Team Caverion – Det är vad det är A – Hallen 0 – 2
Bröttarna – Svarthall Träningshall 1  1 – 1
Moonshine Boys – Källby United Träningshall 2  1 – 1

 

A – Hallen Träningshall 1
Kvartsfinal 1
13.00 Bröttarna – Billinge Bataljon Svarthall – Henrys Hjältar
 0 – 4  2 – 1
Kvartsfinal 2
13.20 Backaråå – Moonshine boys Sockerfabriken – Munken boys
 2 – 0  1 – 2
Kvartsfinal 3
13.40 Det är vad det är – Perssons pack Team Caverion – P3´s pågar
 0 – 2  0 – 4
Kvartsfinal 4
14.00 Källby United – Snopphanarna
 5 – 1
Semifinal 1 B slutspel
14.20 Billinge Färg – Svarthall
 3 – 4
Semifinal 2 B Slutspel
14.40 Munken Boy´s – P3´s Pågar
 0 – 4
Semifinal 1  A slutspel
15.00 Billinge Bataljon – Källby United
 2 – 6
Semifinal 2 A slutspel
15.20 Backaråå – Perssons Pack
 0 – 2
Final B
15.40 Svarthall – P3´s Pågar
 2 – 1
3:e pris A slutspel
16.00 Backaråå – Billinge Bataljon
 2 – 1
Final A slutspel Källby United – Perssons Pack
16.20  4 – 1 2 x 12 min