Spelschema Innebandy

Tid Lag Hall
09.00 Billinge Bataljon – Bröttarna A – Hallen
Backaråå BK – Moonshine Boys Träningshall 1
Munken Boys – Team Caverion Träningshall 2
09.20 Perssons Pack – P3´s Pågar A – Hallen
Henrys Hjältar – Sockerfabriken Träningshall 1
Snopphanarna – Billinge Färg United Träningshall 2
09.40 Billinge Bataljon – Svarthall A – Hallen
Backaråå BK – Källby United Träningshall 1
Munken Boys – Det är vad det är Träningshall 2
10.00 Moonshineboys – Henrys Hjältar A – Hallen
Team Caverion – Snopphanarna Träningshall 1
Bröttarna – Perssons Pack Träningshall 2
10.20 Sockerfabriken – Källby United A – Hallen
Billinge Färg United – Det är vad det är Träningshall 1
P3´s Pågar – Svarthall Träningshall 2
10.40 Backaråå BK – Henrys Hjältar A – Hallen
Munken Boys – Snopphanarna Träningshall 1
Billinge Bataljon – Perssons Pack Träningshall 2
11.00 Team Caverion – Billinge Färg United A – Hallen
Bröttarna – P3´s Pågar Träningshall 1
Moonshineboys – Sockerfabriken Träningshall 2
11.20 Snopphanarna – Det är vad det är A – Hallen
Perssons Pack – Svarthall Träningshall 1
Henrys Hjältar – Källby United Träningshall 2
11.40 Munken Boys  – Billinge Färg United A – Hallen
Billinge Bataljon – P3´s Pågar Träningshall 1
Backaråå BK – Sockerfabriken Träningshall 2
12.00 Team Caverion – Det är vad det är A – Hallen
Bröttarna – Svarthall Träningshall 1
Moonshine Boys – Källby United Träningshall 2
A – Hallen Träningshall 1
Kvartsfinal 1
13.00 1:an G1 – Bästa 3.an 4:an G1 – 5:an – G2
Kvartsfinal 2
13.20 1:an G2 – Näst bästa 3:an 4:an G2 – 5:an G3
Kvartsfinal 3
13.40 1:an G3 – 2:an G1 4:an G3 – 5:an G1
Kvartsfinal 4
14.00 2:an G2 – 2:an G3
Semifinal 1 B slutspel
14.20 Sämsta 3:an – Vinnare Kvart 1
Semifinal 2 B Slutspel
14.40 Vinnare Kvart 2 – Vinnare Kvart 3
Semifinal 1  A slutspel
15.00 Vinnare Kvart 1 – Vinnare Kvart 4
Semifinal 2 A slutspel
15.20 Vinnare Kvart 2 – Vinnare Kvart 3
Final
15.40 B Slutspel
3:e pris A slutspel
16.00 Bronsmatch
Final A slutspel
16.20 FINAL 2 x 12 min